Zapytaj przez formularz 24/7 o cenę i termin usługi Zapytaj 24/7 o cenę
i termin usługi
Zadzwoń i zamów usługę
61 635 05 93

Pomiary Elektryczne Poznań

Każdy właściciel budynku powinien pamiętać o wykonywaniu pomiarów elektrycznych. Może je przeprowadzić wyłącznie elektryk, który posiada odpowiednie uprawnienia.

Najlepiej postawić na solidnego i doświadczonego wykonawcę, który fachowo wykona pomiary, a następnie sporządzi protokół, który będzie zawierał informacje na temat wykonanych badań oraz ewentualnych zmian i rozbudowy, a także o odchyleniach od przepisów i norm, z którymi jest to związane.

Pomiary wykonywane są dokładnieprecyzyjnie, wykorzystując do tego celu nowoczesny sprzęt. Fachowość, solidność, odpowiedzialność, sumienność i niewygórowane ceny.

Usługi na terenie Poznania.

 

Zadzwoń po fachowca od pomiarów elektrycznych!

61 635 05 93

poniedziałek - piątek 7:00 - 21:00
sobota 7:00 - 17:00

Zapytaj przez formularz 24/7 o cenę i termin usługi Zapytaj 24/7 o cenę
i termin usługi

Dzwoniąc pod podany numer lub kontaktując się przez formularz, użytkownik akceptuje Regulamin i Politykę Prywatności serwisu Poznański Elektryk.

 

Pomiary Elektryczne Poznań

Wybrane opinie

Potrzebowałam elektryka od pomiarów elektrycznych, ponieważ ostatnimi czasy szwankował mi prąd w mieszkaniu. Nie wiedziałam co było przyczyną i postanowiłam, że wezwę specjalistę. Państwa serwis zlecił profesjonalnego fachowca, który dokonał pomiarów. Byłam bardzo zaskoczona ceną, która jest naprawdę atrakcyjna Po prostu polecam serdecznie każdemu, kto potrzebuje pomiaru.

Monika, Starołęka

Pomiary elektryczne, które zostały przeprowadzone przez tego pana specjalistę oceniam na "piątkę". Potrzebowałem fachowca na konkretny dzień, ciężko było mi znaleźć taką osobę, na szczęście się udało, nawet dograliśmy się co do godziny. Sam proces pomiaru instalacji przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Pan zna się na rzeczy i jest godny zaufania.

Emil, Głuszyna

Tej firmie nie brakuje elektryka z uprawnieniami. Szybko i solidnie wykonuje swoją pracę, a do tego za rozsądną cenę. W naszym zakładzie dochodziło do częstych awarii instalacji elektrycznej, więc musieliśmy skorzystać z pomocy odpowiedniej firmy. Ta okazała się strzałem w dziesiątkę. Nie wiem jak byśmy sobie poradzili bez Państwa pomocy. Szczerze mówiąc, takich firm brakuje w naszej okolicy, a ta wypada w naszych oczach najlepiej jak to możliwe.

Kamil, Rataje

Wybrane zlecenia na pomiary elektryczne w Poznaniu

Pomiar instalacji odgromowej Poznań, ul. Maciejowska

Potrzebny mi szybki pomiar instalacji odgromowej w firmie. Pilna sprawa! Czy jest możliwość zamówienia w Państwa serwisie kompetentnego fachowca. Ile wyniesie pieniędzy taka usługa u Państwa? Mam określony budżet na tę usługę. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Usługa pomiaru elektrycznego Poznań, ul. Konarskiego

Jaki jest najszybszy termin na pomiar rezystacji izolacji przez elektryka? Poszukuję fachowej firmy elektrycznej, która bez problemu przyjedzie do mnie do domu w ciągu godzinki. Usługę tę należy wykonać w piwnicy.

Okresowy pomiar instalacji Poznań, ul. Madalińskiego

Dzień dobry. Muszę dokonać okresowego pomiaru instalacji. Pochodzę z okolic miasta. Pomiaru należy dokonać w moim domu. Liczę na szybki odzew z Państwa strony. Przyznam, że zależy mi na szybkiej usłudze nie za fortunę. Nie chciałbym przepłacić za tę usługę. Pozdrawiam.