Zapytaj przez formularz 24/7 o cenę i termin usługi Zapytaj 24/7 o cenę
i termin usługi
Zadzwoń i zamów usługę
61 635 05 93

Pogotowie Elektryczne Poznań

Uszkodzona lub zawilgocona instalacja elektryczna lub zwarcie to jedne z najczęściej spotykanych problemów z prądem. W momencie ich wystąpienia nie należy zwlekać, lecz jak najszybciej skorzystać z pomocy doświadczonego pogotowia elektrycznego, ponieważ każda awaria elektryczna może doprowadzić do poważnych problemów, a nawet do pożaru, a jedynie pomoc osoby z wiedzą i umiejętnościami może przynieść oczekiwany efekt.

Szybkie i skuteczne pozbycie się awarii elektrycznej, bez względu na stopień trudności zadania. Klientom z Poznania zapewniona jest indywidualna wycena dopasowana do ich portfela, błyskawiczne dotarcie na miejsce, szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu oraz dostępność przez 24 godziny na dobę – również w soboty, niedziele oraz święta.

 

Zadzwoń po fachowca od pogotowia elektrycznego!

61 635 05 93

poniedziałek - piątek 7:00 - 21:00
sobota 7:00 - 17:00

Zapytaj przez formularz 24/7 o cenę i termin usługi Zapytaj 24/7 o cenę
i termin usługi

Dzwoniąc pod podany numer lub kontaktując się przez formularz, użytkownik akceptuje Regulamin i Politykę Prywatności serwisu Poznański Elektryk.

 

Pogotowie Elektryczne Poznań

Wybrane opinie

Świetny elektryk, który szanuje klienta i dba o jego zadowolenie. Już pierwszy kontakt telefoniczny o tym świadczył, a dalej było już tylko lepiej. By naprawić gniazdko, z którego wydobywały się iskry, Pan przyjechał do nas ekspresowo, a swoje zadanie zrealizował sumiennie, dokładnie oraz czysto. Jednym słowem: ekspert. Polecam.

Marysia, Łazarz

Razem z resztą mieszkańców korzystaliśmy z usług Państwa serwisu w celu usunięcia zwarcia w bloku, w którym mieszkamy, w centrum miasta. Z rozmów z sąsiadami wynika, że wszyscy byli bardzo zadowoleni z postawy fachowców, ich nastawienia oraz naprawdę ogromnej wiedzy, którą chętnie się dzielili z mieszkańcami. Wiem, że jeśli kiedykolwiek wystąpi jeszcze u Nas problem z elektryką to zgłoszę się właśnie do tego zakładu!

Julia, Centrum

Bardzo szybki dojazd, panowie elektrycy dotarli do nas po 25 minutach od naszego telefonu, po czym szybko i sprawnie zajęli się wymianą włącznika, tłumacząc dokładnie, co się stało. Po wykonanej pracy zostawili po sobie porządek u nas w mieszkaniu. Sama obsługa bardzo sympatyczna, a cena niezwykle atrakcyjna. Takie pogotowie elektryczne to prawdziwy skarb. Polecam każdemu.

Ola, Malta

Wybrane zlecenia na pogotowie elektryczne w Poznaniu

Zlecenie na pogotowie elektryczne Poznań, ul. Jugosłowiańska

Witam. W moim garażu doszło do uszkodzenia przewodów. Szukam pogotowia elektrycznego, który będzie mógł się zjawić jeszcze dziś i naprawić mi te przewody. Jeśli mógłbym wiedzieć na kiedy byłby najszybszy termin naprawy, byłbym naprawdę wdzięczny. Szukałem po innych serwisach ale żaden elektryk nie ma już wollnego terminu na dzisiaj.

Pogotowie elektryczne 24h Poznań, ul. Wierzbowa

Ile wyniesie naprawa przewodów w gniazdku? W moim mieszkaniu mam problem z gnizdkiem w łazience, w którym pojawiają się iskry i śmierdzi spalenizną. Zdaję sonbie sprawę, że jest po godzinie 21 ale pilnie poszukuję pomocy pogotowia elektrycznego, który świadczy usługi 24h - a takich jest niestety bardzo mało tutaj.

Awaria elektryczna Poznań, ul. Szewska

W moim domu doszło do spięcia elektrycznego. Strasznie się boję, że wybuchnie pożar, a jestem sama w domu i nie wiem co mam zrobić. Jestem zielona jeśli chodzi o elektrykę. Zawsze takimi rzeczami zajmował się mój mąż. Proszę o szybką pomoc pogotowia elektrycznego. Pilne bardzo!!! Pomocy!