Zapytaj przez formularz 24/7 o cenę i termin usługi Zapytaj 24/7 o cenę
i termin usługi
Zadzwoń i zamów usługę
61 635 05 93

Instalacje Elektryczne Poznań

Bezpieczeństwo użytkowania, bezawaryjność i trwałość to najważniejsze cechy, jakimi powinna wyróżniać się prawidłowo wykonana instalacja elektryczna. By osiągnąć zamierzony cel, należy pamiętać, że ważne jest, kto to zrobi i jak. Jeśli nie jesteś elektrykiem, nie podejmuj się wyzwania, bo możesz pogorszyć jeszcze sprawę - skorzystaj z pomocy doświadczonego specjalisty, który z największą precyzją i dokładnością zajmie się sprawą.

Mieszkańcom Poznania oferowane są wysokiej jakości usługi w zakresie planowania, montażu, wymiany oraz naprawy instalacji elektrycznych w domach, mieszkaniach, biurach, firmach i innych obiektach.

Cierpliwość, dokładność, odpowiedzialność, indywidualne podejście do każdego problemu oraz do wyceny, a także krótkie terminy oczekiwania.

 

Zadzwoń po fachowca od instalacji elektrycznych!

61 635 05 93

poniedziałek - piątek 7:00 - 21:00
sobota 7:00 - 17:00

Zapytaj przez formularz 24/7 o cenę i termin usługi Zapytaj 24/7 o cenę
i termin usługi

Dzwoniąc pod podany numer lub kontaktując się przez formularz, użytkownik akceptuje Regulamin i Politykę Prywatności serwisu Poznański Elektryk.

 

Instalacje Elektryczne Poznań

Wybrane opinie

Mąż zlecił mi zajęcie się poszukiwaniem dobrego, wartego zaufania elektryka, który mógłby się w najbliższym czasie zająć wymianą rozdzielni w naszym mieszkaniu. Niestety, ale mój mężczyzna jest ostatnio bardzo zapracowany, dlatego się tym zajęłam. No i bardzo pozytywnie oceniam pracę tego fachowca, dodatkowo cena była bardzo atrakcyjna. Zgadzam się z absolutnie każdą pozytywną opinią na stronie. Jedno słowo - profesjonalizm!

Malwina,  Górczyn

Co 5 lat przeprowadzamy w domu okresowy przegląd instalacji elektrycznej. Niestety fachowiec, który przychodził do nas od lat tym razem nie mógł nam go przeprowadzić. Zmuszeni byliśmy szukać kogoś innego. Całe szczęście udało nam się znaleźć naprawdę wykwalifikowanego elektryka. Już wiemy, że będzie to współpraca na następne lata. Jeżeli ktoś potrzebuje fachowca, którego pasją jest prąd to z czystym sumieniem polecam.

Dominika, Chwaliszewo

W wyniku podtopienia/powodzi moja instalacja elektryczna w domu uległa zniszczeniu. Potrzebowalam wymiany instalacji na cito a znalezienie odpowiedniego, a przede wszystkim rzetelnego elektryka to było dla mnie duże wyzwanie. Na szczęście znalazłam ten serwis. Fachowiec był naprawdę z dużą wiedzą, wystawił mi wszystkie potrzebne dokumenty. Poleciłam go już kilku moim znajomym i polecam każdemu kto czyta tę opinię!

Asia, Malta

Wybrane zlecenia na instalacje elektryczne w Poznaniu

Przegląd instalacji elektrycznej Poznań, ul. Folwarczna

Witam. Do zrobienia mam przegląd instalacji elektrycznej. Oczywiście potrzebny mi do tego fachowiec, który zna się na rzeczy i fachowo zajmie się tym. Jest to przegląd okresowy. Dodam, że chodzi tutaj o przegląd w biurze. Kiedys był problem z instalacjami i teraz trzeba sprawdzić czy nic groźnego się nie pojawiło. Czy moge u Państwa zamówić?

Instalacja elektryczna Poznań, ul. Żmigrodzka

Dzień dobry. Szukam majstra do wykonania instalacji elektrycznej w firmie. Chodzi tutaj o nowo otwarty biurowiec, w którym zaczynają się prace remontowe. Wiem, że jest inflacja i ceny wszystkie idą w góry ale mam nadzieję, że wynegocjujemy odpowiedni koszt tej usługi.

Podłączenie instalacji trójfazowej Poznań, ul. Kościelna

Dzień dobry. Jaki jest koszt podłączenia instalacji trójfazowej? Poszukuję fachowca, który wykona tę usługę bezproblemowo, rzetelnie i skutecznie. Byłbym zadowolony, gdyby na tę usługę można by było się umówić jeszcze dziś. Z góry dziękuję za wiadomość. Pozdrawiam.